Kim jesteśmy ? Co robimy ?

Fundacja Dynamika została powołana w grudniu 2015r. z inicjatywy osób, które połączyły swoje pasje z doświadczeniem w celu podejmowania działań na rzecz innych. „Dynamika” to synonim energii, aktywności i efektywności. Swoją energię, w pomysłowy sposób, przekładamy na aktywność prospołeczną, która w efektywny sposób zostanie wykorzystana przez osoby, do których jest skierowana. Zakres tematyczny dziedzin, w ramach których realizujemy nasze cele jest bardzo szeroki, ale każdy z nich jest niezmiernie ważny w życiu społecznym. Chcemy również inspirować i motywować do działania innych, którzy mają chęć niesienia pomocy potrzebującym.

Projekty aktualne

W Fundacji Dynamika koncentrujemy się na promowaniu aktywnego trybu życia poprzez kajakarstwo. Tworzymy nowe trasy kajakowe, które zachęcają do ruchu i odkrywania piękna natury. Naszym priorytetem jest organizowanie darmowych spływów, wspieranych przez miasto Wrocław, by każdy miał szansę na aktywne spędzenie czasu, niezależnie od swojej sytuacji finansowej. Dołącz do nas i popraw swoją kondycję fizyczną, ciesząc się jednocześnie urokami lokalnych rzek!

Projekty zrealizowane

Nasz dorobek obejmuje liczne inicjatywy skierowane na promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród mieszkańców regionu. Dzięki naszym działaniom, wiele osób mogło za darmo wziąć udział w spływach kajakowych, co miało pozytywny wpływ na ich kondycję fizyczną i samopoczucie. Przy okazji tych wydarzeń, uczestnicy mieli możliwość nauczyć się więcej o ekologii i znaczeniu dbania o nasze rzeki. Sprawdź, jak nasze projekty zmieniają życie ludzi na lepsze i wpływają na kondycję fizyczną społeczności.

Mapy niektórych rzek dolnośląskich.