Opis:

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spływ kajakowy w ramach projektu „Dolnoślązaki na kajaki 2019” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego, który odbędzie się w dniu 26.05.2019r. (niedziela). Spływ kierowany jest do 70 mieszkańców Dolnego Śląska. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się poniżej w dokumentach do pobrania.

Oława jest rzeką o spokojnym charakterze, która idealnie nadaje się dla osób początkujących, rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy w kajakarstwie poszukują relaksu w kontakcie z naturą. Ze względu na to, iż zasila ona tereny wodonośne Wrocławia, nawet podczas suszy możemy znaleźć tu wystarczającą ilość wody do uprawiania kajakarstwa. Na proponowanym przez nas odcinku Oława – Siechnice znajduje się teren chroniony Natura 2000, który ma dziki, nietknięty charakter.

Spływ dostosowany jest do możliwości osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie wykwalifikowana kadra instruktorska oraz ratownicy wodni.

Uwagi:

Regulamin i dokumenty zgłoszeniowe do pobrania:

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ PLIKI

Liczba miejsc ograniczona!