Opis:

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spływ kajakowy w ramach projektu „Dolnoślązaki na kajaki 2021” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego, który planowany jest w dniu 21.08.2021r. (sobota). Spływ kierowany jest do 80 mieszkańców Dolnego Śląska z minimum 2 powiatów. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się poniżej w dokumentach do pobrania.

Udział w spływie jest bezpłatny.

Oława jest rzeką o spokojnym charakterze, która idealnie nadaje się dla osób początkujących, rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy w kajakarstwie poszukują relaksu w kontakcie z naturą. Ze względu na to, iż zasila ona tereny wodonośne Wrocławia, nawet podczas suszy możemy znaleźć tu wystarczającą ilość wody do uprawiania kajakarstwa. Na proponowanym przez nas odcinku Oława – Siechnice znajduje się teren chroniony Natura 2000, który ma dziki, nietknięty charakter.

Spływ dostosowany jest do możliwości osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie wykwalifikowana kadra instruktorska oraz ratownicy wodni.

Uwagi:

Regulamin i dokumenty zgłoszeniowe do pobrania:

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ PLIKI

Liczba miejsc ograniczona!

Kontakt: +48 669 062 090, fundacjadynamika@gmail.com