Opis:

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spływ w ramach projektu „Dolnoślązaki na kajaki 2016”, dotowanego z budżetu Województwa Dolnośląskiego, który odbędzie się 20.08.2016r. (sobota). Spływ kierowany jest do mieszkańców Dolnego Śląska.

Oława jest rzeką o spokojnym charakterze, która idealnie nadaje się dla osób początkujących, rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy w kajakarstwie poszukują relaksu w kontakcie z naturą. Ze względu na to, iż zasila ona tereny wodonośne Wrocławia, nawet podczas suszy możemy znaleźć tu wystarczającą ilość wody do uprawiania kajakarstwa. Na proponowanym przez nas odcinku Oława – Siechnice znajduje się teren chroniony Natura 2000, który ma dziki, nietknięty charakter.

Spływ dostosowany jest do możliwości osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie wykwalifikowana kadra instruktorska oraz ratownicy wodni.

 

 Program imprezy:

10:00 – zbiórka w Oławie ( szczegóły miejsca spotkania przy zapisach)
11.00 – 15.00 – spływ na odcinku Oława – Siechnice

15.30 – 16.30 – ognisko z kiełbaskami
15.30 – przewiezienie kierowców po samochody do Oławy i zakończenie imprezy

Cena:

30zł/os. (miejsce w kajaku 2-osobowym wraz z osprzętem – wiosło, kamizelka asekuracyjna, szkolenie kajakowe, przewodnictwo i asekuracja instruktorska w trakcie spływu, pomoc w „logistyce” samochodowej w trakcie spływu, ognisko z kiełbaskami)

Kontakt i zapisy:

tel. +48 669-062-090 – Maria Piorun

Uwagi:

Liczba miejsc ograniczona!