MILION SWINGÓW DLA AUTYZMU RETRO 2018

Zapraszamy Wszystkich do udziału w tegorocznej edycji akcji Milion Swingów dla Autyzmu! Już 7 kwietnia 2018r. w Retro sport & fitness ul. Wrocławska 7, Bielany Wrocławskie po raz kolejny spróbujemy pobić rekord 1.000.000 powtórzeń! Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka publiczna, z której zebrana kwota zostanie przekazana na działalność na rzecz osób z autyzmem prowadzoną przez Dolnośląskie Stowarzyszenie na Rzecz Autyzmu. Zapraszamy serdecznie!

 

PODSUMOWANIE AKCJI

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko,

co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić.”

Lewis Carroll

 

W dniu 07.04.2018r. uczestniczyliśmy w akcji „Milion Swingów dla Autyzmu 2018 RETRO”. Akcja odbyła się w RETRO Centrum Treningowe.

Celem imprezy było przybliżenie społeczeństwu, z jakimi problemami borykają się osoby dotknięte autyzmem, m.in. poprzez rozpowszechnianie informacji dotyczących tego zaburzenia rozwojowego.

 

W akcji wzięło udział 119 osób, które łącznie wykonały 114432 swingi  (wymachy  z odważnikiem kulowym – kettlebell).

 

Udało się pozyskać kwotę w wysokości 5202,94 zł. Zebrana kwota w całości zostanie przekazana na działalność na rzecz osób z autyzmem prowadzoną przez Dolnośląskie Stowarzyszenie na Rzecz Autyzmu.

 

Pokazaliśmy, iż siłę mięśni można połączyć z empatią i bezinteresowną chęcią niesienia pomocy.

 

Dziękujemy RETRO Centrum Treningowe za zaangażowanie w akcję, Uczestnikom za aktywny udział, wszystkim Darczyńcom za przekazane środki, Parterom akcji za pomoc w promocji wydarzenia. Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna.

Bardzo dziękujemy!!!

 

Fundacja Dynamika