Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spływ kajakowy w ramach projektu „Kajakiem po Odrze 2017” współfinansowanego ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego, który odbędzie się w dniu 14.09.2017r. (czwartek). Spływ kierowany jest do 46 osób, w tym minimum 23 osoby z niepełnosprawnością oraz ich opiekunowie (osoby towarzyszące), zamieszkałych na  terenie Województwa Dolnośląskiego z minimum 6 powiatów, w tym: m. Wrocław, trzebnicki, wołowski, średzki, wrocławski, strzeliński, oławski, oleśnicki.
Odra jest rzeką o spokojnym charakterze, posiada zarówno walory krajoznawcze jak i wypoczynkowe idealne do uprawiania turystyki kajakowej. Rzeka na odcinku Gajków – Wrocław ze względu na bardzo znikomy ruch statków oraz szerokość koryta, doskonale nadaje się na rozpoczęcie przygody z kajakarstwem turystycznym.
Spływ dostosowany jest do możliwości osób z niepełnosptawnościami oraz ich opiekunów (osoby towarzyszące). Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie wykwalifikowana kadra instruktorska oraz ratownicy wodni.
Kajakiem po Odrze 2017 – Zaproszenie, Regulamin i Formularz zgłoszeniowy
Kajakiem po Odrze 2017 – Zaproszenie, Regulamin i Formularz zgłoszeniowy