„Kajakiem po Odrze 2018”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spływ kajakowy w ramach zadania publicznego „Kajakiem po Odrze 2018” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Spływ odbędzie się w dwóch terminach: 19.09.2018 i 02.10.2018r. (zmiana terminu z dnia 25.09.2018r.). Spływ kierowany jest do łącznie 84 osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów (osób towarzyszących), zamieszkałych na  terenie Województwa Dolnośląskiego z minimum 6 powiatów, w tym: m. Wrocław, trzebnicki, wołowski, średzki, wrocławski, strzeliński, oławski, oleśnicki. W każdym terminie spływu udział wezmą 42 osoby.

Odra jest rzeką o spokojnym charakterze, posiada zarówno walory krajoznawcze jak i wypoczynkowe idealne do uprawiania turystyki kajakowej. Rzeka na odcinku Gajków – Wrocław ze względu na bardzo znikomy ruch statków oraz szerokość koryta, doskonale nadaje się na rozpoczęcie przygody z kajakarstwem turystycznym.

Spływ dostosowany jest do możliwości osób z niepełnosprawnościami oraz ich opiekunów (osób towarzyszących). Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie wykwalifikowana kadra instruktorska oraz ratownicy wodni.

Wszelkie szczegóły dotyczące spływu znajdują się w Regulaminie spływu.

Uwagi:

Regulamin spływu i dokumenty zgłoszeniowe do pobrania:

Kajakiem po Odrze 2018 – Regulamin, Formularz zgłoszeniowy i Oświadczenie dot. osób niepełnoletnich

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!