Opis:

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spływy kajakowe w ramach zadania publicznego „Kajakiem przez Dolny Śląsk 2020” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Spływy odbędą się w 3 terminach: 24.09, 07.10 oraz 16.10.2020r. Spływy kierowane są do łącznie 45 osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów (osób towarzyszących), zamieszkałych na terenie 3 powiatów Województwa Dolnośląskiego. W każdym terminie spływu udział weźmie 30 osób.

Rzeki Oława i Odra na odcinku Park Wschodni – Bulwar Xawerego Dunikowskiego – ZOO  z uwagi na  łatwość wyznaczenia krótkich odcinków spływu doskonale nadają się na rozpoczęcie swojej przygody z kajakarstwem turystycznym. Ponadto stanowią bezpieczny i ciekawy sposób na zwiedzenie miasta Wrocławia.

Spływy dostosowane są do możliwości osób z niepełnosprawnościami oraz ich opiekunów (osób towarzyszących). Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie wykwalifikowana kadra instruktorska oraz ratownicy wodni.

Uwagi:

Regulamin i dokumenty zgłoszeniowe do pobrania:

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ PLIKI

Liczba miejsc ograniczona!